קלאב קאר Onward (אונוורד) 2 מקומות

  למידע נוסף לגבי רכב קלאב קאר השאירו פרטים או התקשרו: 077-997-0527

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלאב קאר Club Car Onward 2 Passenger הוא רכב רב תכליתי ויעיל שנועד לתת מענה למגוון צרכי תחבורה. מצויד בתכונות מתקדמות ועיצוב ארגונומי, רכב קלאב קאר זה מבטיח חוויה בטוחה ונוחה למשתמשים. קלאב קאר Onward 2 Passenger מוצא את דרכו למגזרים שונים הדורשים רכבי שירות אמינים ובעלי יכולת הסתגלות.

  אחד ההיבטים הראויים לציון של הקלאב קאר הזה הוא העיצוב הידידותי למשתמש שלו, שדואג גם לבטיחות וגם לנוחות. עם פגושים עטופים ב-360°, פנסי LED, איתותים ומנורות ריצה, ה-Onward 2 Passenger מבטיח שהרוכבים יהיו גלויים לתנועה בזמן נהיגה בתנאים מגוונים. יתר על כן, מושבי הקטיפה מאפשרים לנוסעים להירגע וליהנות מהנסיעה, מה שהופך אותו לאמצעי תחבורה אידיאלי עבור נסיעות למרחקים קצרים או ערבים רגועים.

  סקירה של רכב תפעולי קלאב קאר

  תכונות עיקריות

  ה-Club Car Onward 2 Passenger בולט במיקוד שלו על בטיחות, נוחות ויציבות. עוצב לשימוש מעבר למגרשי גולף, הרכב הוא בחירה רב-תכליתית לניווט בסביבות שונות. כמה תכונות בולטות כוללות:

  • מושבים ארגונומיים: הבטחת נוחות במהלך רכיבות ארוכות.
  • פגושים עטופים ב-360°: מספקים הגנה ובטיחות לנוסעים ולהולכי רגל.
  • צבעי פרימיום: מאפשר התאמה אישית כדי להתאים להעדפות אישיות.

  מפרטים

  קלאב קאר ה-Onward 2 Passenger מגיע עם אפשרויות כוח מרובות, כולל בנזין וחשמלי. בזמן הדיון בביצועים, חשוב לשים לב:

  • כונן AC בעל ביצועים גבוהים: הרכב מציע מומנט והאצה מרשימים לחוויית נהיגה חלקה. מערכת ניהול החשמל המשולבת מבטיחה חיי סוללה ארוכים יותר.
  • מהירות עליונה: הרכב יכול להגיע למהירויות שבין 18-19 קמ"ש, להסתגל היטב לשטחים שונים.

  קלאב קאר Club Car Onward 2 Passenger מציג שילוב מובהק של עיצוב ויעילות. התכונות האיכותיות שלו הופכות אותו למתאים למגזרים שונים מעבר לתחום מסלול הגולף המסורתי.

  ביצועים וטיפול

  אפשרויות רכבת הנעה

  קלאב קאר Club Car Onward מציע אפשרויות כוח אמינות שיתאימו להעדפות ושימושים שונים. זמינות גרסאות קלאב קאר חשמלי, המספקות פעולה שקטה וביצועי תחזוקה נמוכים. לחלופין, ישנם גם דגמי קלאב קאר מונעי בנזין המתהדרים במנוע פקה עילי בעל צילינדר יחיד בסגנון רכב עם הזרקת דלק אלקטרונית (EFI). דגמי הבנזין הללו מציעים כוח מעולה, מומנט ויכולת טיפוס על גבעות תוך צריכת עד 50% פחות דלק בהשוואה לחלק מהמתחרים.

  השעיה

  קלאב קאר ה-Onward כולל מערכת מתלים מתקדמת המספקת נסיעה חלקה ונוחה לנוסעים. עם מתלה קדמי עצמאי ועיצוב מתלה אחורי המורכב מקפיץ עלים ובולמים הידראוליים כפולים, ה-Club Car Onward מבטיח יציבות ומשכך רעידות במהלך רכיבות בשטחים משתנים, מה שהופך אותו מושלם הן למגרשי גולף והן לשימוש בשכונה.

  מערכת בלימה

  בטיחות היא בראש סדר העדיפויות בכל הנוגע לקלאב קאר קלאב קאר אונוארד, ומערכת הבלימה שלו אינה יוצאת דופן. הרכב מצויד בבלמי תוף מכניים מתכווננים על כל ארבעת הגלגלים, המספקים כוח עצירה עקבי ואמין לחוויית נהיגה בטוחה. בנוסף, העיצוב המתקדם מבטיח תחזוקה מינימלית ותוחלת חיים ארוכה לרכיבי הבלימה.

  קלאב קאר ה-Club Car Onward עם שני מושבים מציע מגוון אפשרויות הינע, מתלים מתקדמים ומערכת בלימה אמינה, מה שהופך אותו לרכב רב-תכליתי וידידותי למגוון מגזרים. הביצועים, הטיפול ויכולת ההסתגלות יוצאי הדופן של ה-Onward הופכים אותו לבחירה מצוינת עבור משתמשים המחפשים אמצעי תחבורה אמין ויעיל.

  עיצוב ונוחות

  חיצוני

  קלאב קאר Club Car Onward 2 נוסעים מתהדר במראה חיצוני ייחודי ומסוגנן. עם פגושים עטופים ב-360°, רכב זה מבטיח את בטיחות הנוסעים בזמן ניווט במסלול או בשכונה. הרכב מעוצב בצבעי פרימיום התורמים למראה שלו, מה שהופך אותו לאמצעי תחבורה מושך מבחינה ויזואלית.

  פנים

  החלק הפנימי של קלאב קאר Onward 2 נוסעים נותן עדיפות לנוחות ומעשיות. הוא כולל מושבים ארגונומיים, התורמים להנאה והרפיה של הנוסעים במהלך הנסיעה שלהם. לצד ישיבה נוחה, הקלאב קאר כולל תומכות גג שחורות וגג פלסטיק עם ידיות, המבטיחים לנוסעים הגנה ויציבות נאותים.

  אפשרויות התאמה אישית

  אחד המאפיינים הבולטים של קלאב קאר Club Car Onward 2 נוסעים הוא מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית. לקונים יש את הבחירה לשדרג את המושבים עם חומרים מובחרים, כמו בז' בהיר, שחור, אוף-וויט, קמלו, אפור או שילובים של צבעים אלה.

  אפשרויות מושבים אלה משפרות את הסגנון הכללי ואת הנוחות של הרכב. בנוסף, ה-Blazing Comeback Limited Edition Onward מציע גוף צבוע Rally Red בהתאמה אישית, מגן מברשת, עיטורי פלסטיק וערכות אחורי. הוא כולל גם מושבים שחורים פרימיום עם צנרת אדומה ותפירת יהלומים כפולים אדומים, המשרתים את אלה שמעריכים מגע אישי יותר.