קלאב קאר Carryall 300

  למידע נוסף לגבי רכב קלאב קאר השאירו פרטים או התקשרו: 077-997-0527

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלאב קאר Carryall 300 מייחד את עצמו עם מסגרת אלומיניום עמידה בפני קורוזיה, היגוי מתלים יעיל ויכולת נשיאה יוצאת דופן. הוא מתהדר במנוע חזק של 14 כוחות סוס, המאפשר לו לבצע ביצועים טובים בעבודות תעשייתיות ומסחריות קלות. ה-Carryall 300 מציע מהירות מרבית של 17 קמ"ש ורדיוס סיבוב הדוק ללא תחרות, מספק יכולת תמרון ללא תחרות, ומבטיח יעילות אופטימלית בסביבות עבודה שונות.

  עם אפשרויות ואביזרים רבים זמינים, ניתן להתאים אישית את ה-Carryall 300 כך שיתאים לצרכים הספציפיים של כל משימה או סביבה. בין אם מדובר במגרשי גולף, אתרי תעשייה או נכסים מסחריים, ה-Club Car Carryall 300 הוכיח את עצמו כרכב שירות אמין ורב-תכליתי שמסתגל במהירות לדרישות המשתנות של מפעיליו.

  נוחות וארגונומיה

  קלאב קאר Carryall 300 מציע חוויה נוחה אך יעילה, מותאמת הן למפעילים והן לנוסעים. רכב זה תוכנן מתוך מחשבה על ארגונומיה, המבטיח נסיעה חלקה ומהנה.

  מושבים

  קלאב קאר ה-Carryall 300 כולל מקומות ישיבה לשני אנשים עם מושבים מרופדים המספקים תמיכה ונוחות מיטביים. עיצוב זה מאפשר תמרון קל וגישה, ומבטיח שגם הנהג וגם הנוסע יוכלו ליהנות מהנסיעה במאמץ מינימלי.

  כידון ופקדים

  אחד המאפיינים המרכזיים של קלאב קאר קאריאל 300 הוא הכידון ומערכת הבקרה הידידותית למשתמש שלו. העיצוב מאפשר היגוי חלק ומציע גישה מהירה וקלה לפקדים חיוניים של הרכב. הפריסה הארגונומית של הכידון מבטיחה תפעול נוח ומסייעת בהפחתת עייפות במהלך שימוש ממושך.

  הרבגוניות ויכולת ההסתגלות של ה-Club Car Carryall 300 הופכים אותו לבחירה אידיאלית עבור מגזרים שונים. זה לא מוגבל רק למגרש הגולף – עם העיצוב היעיל ויכולת התמרון שאין שני לו, ניתן להשתמש ברכב זה במגוון הגדרות תעשייתיות, מסחריות ונופש.

  קיבולת מטען ואחסון

  ארגז מטען

  קלאב קאר Carryall 300 כולל ארגז מטען המיועד למשימות תעשייתיות ומסחריות קלות. תיבת המטען בנויה לעמוד בפני סביבות שונות, שכן היא עשויה מאלומיניום עמיד בפני קורוזיה, מה שהופך אותה לעמידה בפני חלודה ומסוגלת לסבול חשיפה למים, כימיקלים ודשנים. לארגון קל של ציוד ואספקה, ניתן להוסיף לקלאב קאר אפשרויות אחסון נוספות כגון סלי חימר, גגונים, מגשי אחסון ותיבות שירות/מטען.

  קיבולת גרירה

  בכל הנוגע לגרירה, ל-Carryall 300 יש כושר גרירה בולט של 800 פאונד (כ-362 ק"ג). זה מאפשר למשתמשים להעביר בקלות ציוד, חומרים ואספקה על פני שטחים שונים. הרכב מצויד גם בהיגוי מתלה, המבטיח טיפול קל גם בעת נשיאת משאות כבדים יותר.

  ה-Club Car Carryall 300 הוא קלאב קאר רב-תכליתי וניתן להתאמה, בעל קיבולת מטען ואחסון משמעותיים. ארגז המטען מאלומיניום חסין חלודה ויכולת גרירה ניכרת הופכים אותו למתאים לשימוש ביישומים תעשייתיים ומסחריים קלים מעבר למגרש הגולף בלבד.

  תכונות בטיחות

  קלאב קאר Carryall 300 תוכנן תוך מחשבה על בטיחות המשתמש. תכונות הבטיחות של הרכב מתמקדות בעיקר במערכת הבלימה, התאורה והאותות שלו.

  מערכת בלימה

  ה-Carryall 300 כולל מערכת בלימה אמינה המותאמת להבטחת יעילות וביטחון מקסימליים. הקלאב קאר מצויד בבלמי תוף מכניים על כל ארבעת הגלגלים, המספקים כוח עצירה ושליטה רבה בעת הצורך. לבלמים אלו יש מנגנון כוונון עצמי, ובכך שומרים על ביצועים אופטימליים קבועים. בנוסף, מערכת הבלימה נועדה להבטיח נסיעה חלקה ונוחה לנוסעים.

  תאורה ואותות

  כדי לסייע לנראות בתנאים שונים ולשפר את הבטיחות, קלאב קאר ה-Club Car Carryall 300 מגיע עם מערכת תאורה סטנדרטית. המערכת כוללת פנסים, פנסים אחוריים, פנסי בלם ומחוי איתות. כל האורות הללו פועלים יחד כדי לספק אותות ברורים וגלויים לכלי רכב ולהולכי רגל אחרים, ומבטיחים ניווט בטוח במגרשי גולף, בחללים מסחריים ובסביבות מגוונות אחרות.

  הפנסים הקדמיים מבטיחים ראייה ברורה במהלך נהיגת לילה או בסביבות דל תאורה, בעוד שהפנסים האחוריים ופנסי הבלמים מתריעים על כלי רכב או משתמשים אחרים כאשר הקלאב קאר מאט או נעצר. מחווני האיתות מוודאים שאחרים באזור מודעים לכיוון התנועה המיועד של הקלאב קאר.

  קלאב קאר קאריאל 300 עוצב תוך מחשבה על תקני הבטיחות הגבוהים ביותר. מערכת הבלימה החזקה שלו ותצורת התאורה והאותות המקיפה שלו הופכים אותו לבחירה אמינה ובטוחה עבור משתמשים בתחומים שונים. עם תכונות אלו, ה-Carryall 300 ממשיך להיות בחירה פופולרית ומהימנה בין רכבי השירות הרב-תכליתי הקיימים בשוק.