קלאב קאר Carryall 500

  למידע נוסף לגבי רכב קלאב קאר השאירו פרטים או התקשרו: 077-997-0527

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלאב קאר קאריאול 500 הוא לא סתם עוד קלאב קאר, זהו טרקטור משא חשמלי רב תכליתי שנועד לתת מענה למגזרים שונים. סוס עבודה רב עוצמה זה הוכיח את עצמו כאלטרנטיבה יעילה ויעילה לטנדרים מסורתיים, והוא מגיע עם מגוון תכונות שמבדילות אותו מהמתחרים.

  בנוי עם מסגרת אלומיניום אטומה לחלודה, מארז ותיבת מטען, ה-Carryall 500 מיועד לעמידות ואריכות ימים. הארגונומיה הטובה מסוגה הופכת אותו לבחירה אידיאלית עבור מגוון עבודות תעשייתיות ומסחריות. הרכב מתהדר בטווח מהירות של 17 עד 19 קמ"ש וכוחות סוס הנעים בין 14 ל-21, מה שמבטיח ביצועים אופטימליים לכל משימה בהישג יד.

  יכולת ההסתגלות של ה-Carryall 500 אינה מסתיימת בתכונות הביצועים שלו. העיצוב המודולרי שלו מאפשר לחברות ויחידים להתאים את הרכב בהתאם לצרכים הספציפיים שלהם, מה שהופך אותו למתאים לתעשיות ויישומים שונים, ממגרשי גולף ועד לאתרי בנייה. השילוב הייחודי הזה של צדדיות, יעילות ועמידות הופכים את ה-Club Car Carryall 500 לבחירה אמינה עבור אלה שמחפשים רכב שירות שיוכל לבצע את העבודה, ללא קשר להגדרה.

  תכונות ויתרונות עיקריים

  ביצועים

  רכב השירות Club Car Carryall 500 מציע ביצועים יוצאי דופן, ומספק פתרון אמין ורב-תכליתי לצרכים מסחריים ותעשייתיים שונים. מצויד במבחר של מערכות הנעה בנזין או חשמליות, הוא מספק מהירויות של 17-19 קמ"ש ומתגאה בטווח של 14-21 כוחות סוס. הגה הכוח של הרכב מאפשר יכולת תמרון מוגברת בעוד המתלים תורמים לנסיעה חלקה.

  קיבולת מטען

  Carryall 500 מגיע עם קיבולת מטען משמעותית של 1,500 פאונד, המאפשר למשתמשים להעביר חומרים וכלים שונים בקלות. תיבת המטען כוללת מסגרת אלומיניום חסינת חלודה, המבטיחה עמידות וביצועים לאורך זמן. העיצוב של הרכב מבטיח שהוא יכול להתמודד עם עומסים כבדים מבלי לפגוע בשלמות השטח, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור מגרשי גולף ויישומים מסחריים אחרים.

  נוחות

  הרכב מציע חוויה נוחה לשני נוסעים, עם מושבים מעוצבים בצורה ארגונומית וגישה נוחה לפקדים. הגה הכוח שלו מבטיח ניווט ללא מאמץ, ומערכת המתלים שומרת על נסיעה חלקה, גם על משטחים לא ישרים. על ידי מתן נוחות אופטימלית למשתמשים המעורבים במגוון רחב של משימות, ה-Carryall 500 מקדם פרודוקטיביות וממזער עייפות.

  סגנון

  ה-Carryall 500 אמנם תוכנן תוך מחשבה על פונקציונליות, אך אינו מתפשר על סגנון. העיצוב המודרני וקווי המתאר המהודרים שלו משתלבים ללא מאמץ עם סביבות שונות, מה שהופך אותו לבחירה מושכת עבור עסקים או אנשים המחפשים גם פרקטיות וגם אסתטיקה. הרכב זמין גם באפשרויות צבעים שונות כדי להתאים להעדפות והגדרות שונות.

  ה-Club Car Carryall 500 מספק ביצועים אמינים, קיבולת מטען ניכרת, נוחות וסגנון, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור מגוון יישומים מסחריים ותעשייתיים.

  בטיחות ועמידות

  מערכת בלימה

  קלאב קאר Carryall 500 בעל מערכת בלימה חזקה המבטיחה בטיחות בזמן הפעלת הרכב. הוא כולל בלמי תוף מכניים על כל הגלגלים, המספקים כוח עצירה אמין הן לנוסעים והן למטען. בלמים אלו יעילים ביותר ומבטיחים שהרכב ייעצר לחלוטין גם כאשר הוא נושא משאות כבדים.

  מבנה מבני

  אחת התכונות המרכזיות של ה-Club Car Carryall 500 היא המבנה המבני שלו. נבנה עם מסגרת אלומיניום אטומה לחלודה, שלדה ותיבת מטען, רכב שירות זה נועד לעמוד בתנאים קשים ובלאי יומיומי. המבנה העמידות שלו לא רק משפר את אורך חייו אלא גם תורם לביצועים ולבטיחות המעולים שלו.

  השימוש באלומיניום במבנה הרכב הופך אותו לקל וזריז יותר, ומטפח טיפול ותמרון טובים יותר. בנוסף, חומר זה ידוע בעמידותו בפני קורוזיה, מה שמבטיח שהשלמות המבנית של הרכב נשארת ללא פגע.

  כדי למקסם עוד יותר את הבטיחות והעמידות, Club Car Carryall 500 עובר בדיקות בטיחות קפדניות. חלקי ה-OEM והאביזרים עשויים מחומרי פרימיום ועומדים בתקנים מחמירים לבטיחות, ביצועים ועמידות. על ידי הקפדה על אמצעים איכותיים אלו, קלאב קאר שואפת לספק ללקוחות רכב שירות אמין ועמיד לאורך זמן.

  מדריך תחזוקה למשתמש

  בדיקות שגרתיות

  תחזוקה שוטפת חיונית כדי לשמור על קלאב קאר קלאב קאר Carryall 500 פועל ביעילות. יש לערוך בדיקות נאותות ברכיבים שונים, כגון:

  • צמיגים: ודא שהם מנופחים ללחץ המומלץ, והחליפו אותם כאשר מראים סימני בלאי.
  • ברקסים: בדוק את מצב רפידות הבלמים והחלף אותם בעת הצורך.
  • מפלסי שמן: עקוב אחר שמן המנוע והחלף אותו בהתאם להנחיות היצרן.
  • חגורות וצינורות: בדוק אם יש סדקים גלויים, דליפות או בלאי.

  זכור לעיין במדריך לבעלים לקבלת פרטים נוספים לגבי בדיקות שגרתיות ולוחות זמנים תחזוקה ספציפיים.

  טיפול בסוללה

  היבט קריטי בתחזוקת קלאב קאר קלאב קאר Carryall 500 הוא טיפול בסוללה. כדי למקסם את חיי הסוללה והביצועים, בצע את השלבים הפשוטים הבאים:

  1. בדוק בקביעות את מסופי הסוללה לאיתור קורוזיה ונקה אותם בעת הצורך. זה יכול למנוע אובדן חשמל ונזק אפשרי לסוללה.
  2. ודא שרמות האלקטרוליטים נאותות על ידי בדיקתן מול המלצות היצרן. אם הרמות נמוכות, מלאו במים מזוקקים. הימנע ממילוי יתר, שכן הדבר עלול לגרום לנזק.
  3. טען את הסוללה בהתאם להנחיות היצרן. הימנע מטעינת יתר או טעינה נמוכה, מה שעלול להפחית את חיי הסוללה.
  4. בצע בדיקות תקופתיות על מעטפת הסוללה לאיתור סימני בלאי או נזק. החלף את הסוללה במידת הצורך.

  על ידי ביצוע בדיקות שגרתיות אלה וטיפול נאות בסוללה, קלאב קאר ה-Club Car Carryall 500 יכול לספק שירות אמין ויעיל במגזרים שונים. הרבגוניות ויכולת ההסתגלות שלו הופכים אותו לבחירה מצוינת עבור יישומים מרובים מעבר למגרש הגולף.